Bazyl Ag+ Silica gel 3,8L Zobacz większe

Bazyl Ag+ Silica gel 3,8L

MS_14342

Nowy produkt, wysyłka karmy do 7 dni, pozostałe do 14 dni.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


15,05 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Żwirki bentonitowe "Bazyl" powstają z najwyższej jakości surowca, pochodzącego z naturalnych złóż słowackich.


Pod czujnym okiem naszych technologów kontrolowane są wszystkie parametry produktu tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kotów oraz ich właścicieli.
Nasze starania zostały docenione przez Państwowy Zakład Higieny, który przyznał swój atest produkowanym przez nas żwirkom bentonitowym. Potwierdza on higieniczną czystość i właściwości antyalergiczne żwirków "Bazyl".


100% silica gel posiada właściwości higroskopijne i jest wyjątkowo lekki. Nie zbryla się i może być wyrzucany do toalety. Wymaga wymiany w całości przy widocznych objawach zużycia.Żwirek Bazyl Ag+ silica gel to jedyny na rynku aseptyczny żwirek silikonowy, który dzięki dodatkowi jonów nano srebra gwarantuje maksymalną higienę.

Nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Jony srebra zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów, dzięki czemu kocia kuweta jest higienicznie czysta. Nano srebro dodatkowo całkowicie neutralizuje i usuwa nieprzyjemny zapach. To znacznie wydłuża czas użytkowania żwirku. Bazyl Ag+ silica gel jest ultra lekki , posiada estetyczny wygląd i jest wolny od pyłu. Żwirek nie zbryla się i może być wyrzucany do toalety.


 

  • ultrahigieniczna ściółka
  • z dobroczynnym nano srebrem
  • całkowicie usuwa przykry zapach z kuwety
  • innowacyjna jakość na rynku
  • frakcja: 1-8 mm
  • bezzapachowy
  • Skład: 100 % silica gel, nano srebro koloidalne
Kim jest Bazyl?

Bazyl to nasz kot. Jest naszą inspiracją do tworzenia produktów najwyższej jakości. To on wskazał nam czego koty potrzebują najbardziej, kiedy czują się komfortowo, a kiedy nie. Dzięki Bazylowi powstała gama żwirków Bazyl. Dla najbardziej wymagających kotów (jak Bazyl) i ich właścicieli (jak my).

 

Opinie

Napisz opinię

Bazyl Ag+ Silica gel 3,8L

Bazyl Ag+ Silica gel 3,8L