Josera Kitten Minette 10kg Zobacz większe

Josera Kitten Minette 10kg

MS_3634

Nowy produkt

100 Przedmioty

185,00 zł brutto

Więcej informacji

Josera Minette Kitten 10kg

jest polecana przede wszystkim dla dorastających kociąt oraz kotek w ciąży. Zarówno kotki w ciąży jak i małe kocięta mają odmienne potrzeby żywieniowe i od ich spełnienia zależy ich późniejsze zdrowie i prawidłowy rozwój. Jakiekolwiek niedobory składników odżywczych czy też minerałów mogą się wiązać z poważnymi konsekwencjami w późniejszym życiu dorosłego już kota.

Odpowiednio dobrany skład zawierający cenne minerały, witaminy oraz mikroelementy zapewnią Twojemu kotu pełny zbilansowany posiłek oraz wpłynie pozytywnie na jego zdrowie. Specjalna kompozycja zapewnia kotu dokładnie to czego potrzebuje, bez zbędnych wypełniaczy i konserwantów. Małe krokieciki które kotek musi rozgryzać ułatwiają usuwanie kamienia i utrzymanie higieny w jamie ustnej. Skład karmy dodatkowo został wzbogacony o Taurynę która wpływa pozytywnie na wzrok i wzmacnia serce Twojego kotka. Josera Minette to najlepszy wybór dla Twojego kota.Skład:

drobiowa mączka mięsna, ryż, mączka ze skwarków, kukurydza, mączka mięsna, tłuszcz drobiowy, mączka z łososia, włókno buraczane, mączka z wątroby, drożdże, substancje mineralne.

Zawartość w %  Składnik  Ważne dla 
 34,5  Białko surowe
 Wzrost, ruch, regeneracja
 17,0  Tłuszcz surowy
 Siła, piękna sierść, zdrowa skóra
 2,3  Włókno surowe
 Substancje balastowe dla lepszego trawienia
 7,7  Popiół surowy
 Zaopatrzenie w substancje mineralne
 1,3  Wapń  Kości, zęby, krzepliwość krwi, układ nerwowy
 1,2  Fosfor  Kości, zęby, ruch
 0,09  Magnez  Mięśnie i układ nerwowy
 15,8  Energia metaboliczna (MJ/kg)
 Dawkowanie:

Wiek Dzwka dzienna w g
2 miesiące 40 - 55
4 miesiące 55 - 75
6 miesięcy 65 - 75
8 - 12 miesięcy 60 - 85