Catz finefood

Catz Finefood

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą karmy dla kotów marki Catz Finefood. Są to zbilansowane produkty dostosowane do potrzeb współczesnych kotów. Nie ma w nich zbóż, a bogate są w dużą ilość pełnowartościowego mięsa. Wykorzystywane do produkcji karm ryby pochodzą z wolnego połowu i wyróżniają się wyśmienitym smakiem i jak...

Catz Finefood

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą karmy dla kotów marki Catz Finefood. Są to zbilansowane produkty dostosowane do potrzeb współczesnych kotów. Nie ma w nich zbóż, a bogate są w dużą ilość pełnowartościowego mięsa. Wykorzystywane do produkcji karm ryby pochodzą z wolnego połowu i wyróżniają się wyśmienitym smakiem i jakością.

   Podczas starannego procesu obróbki zachowane są wszelkie wartości odżywcze pokarmu. Karma jest w formie małych kawałków rozdrobnionego mięsa co zachęca koty do jedzenia. Każde opakowanie karmy poddawane jest szczegółowej kontroli aby zapewnić najwyższą jakość która przekłada się na zdrowy rozwój Twojego kota. Wszystkie z dostępnych produktów pochodzą wyłącznie ze świeżych dostaw, w naszym katalogu odnajdą Państwo saszetki oraz puszki różnej wielkości dostępne w pakietach i indywidualnie.

Więcej

Catz finefood Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów