Applaws

Applaws

   Najwyższa jakość bez żadnych kompromisów, tak w skrócie można podsumować wszystkie dostępne poniżej produkty. Karma dla kota Applaws cechuje się bardzo wysoką zawartością mięsa/ryb w zależności od wybranego smaku. Szczególną uwagę należy także zwrócić na całkowity brak zbóż i jakichkolwiek sztucznych substancji chemicznych i konserwan...

Applaws

   Najwyższa jakość bez żadnych kompromisów, tak w skrócie można podsumować wszystkie dostępne poniżej produkty. Karma dla kota Applaws cechuje się bardzo wysoką zawartością mięsa/ryb w zależności od wybranego smaku. Szczególną uwagę należy także zwrócić na całkowity brak zbóż i jakichkolwiek sztucznych substancji chemicznych i konserwantów.

   Mięso i ryby od zawsze stanowiły naturalny składnik wyżywienia dla kotów i tak powinno pozostać. Kupując karmę Applaws masz gwarancję że Twój kot otrzymuje dokładnie to co najlepsze, naturalny pokarm skomponowany wyłącznie ze świeżych składników.

   Z myślą o najmłodszych kotkach producent przygotował także specjalną linię Applaws kitten która idealnie nadaje się do karmienia młodych kociąt oraz dla kocic w ciąży. Podobnie jak w serii standardowej tak i tutaj w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na naturalny skład. Ponadto odpowiednio dobrane i zbalansowane składniki zapewnią kotkowi zdrowy wzrost i dużo energii niezbędnej do odkrywania świata :)

Więcej

Applaws Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów