Karmy

Karmy dla kotów

Karmy dla kotów są to produkty bardzo zróżnicowane zarówno cenowo jak i jakościowo. Aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom w naszym sklepie udostępniamy te karmy które są na rynku od wielu lat i cieszą się zaufaniem zarówno właścicieli kotów jak i profesjonalnych hodowców. Nasz katalog obejmuje zarówno karmy suche które polecamy ...

Karmy dla kotów

Karmy dla kotów są to produkty bardzo zróżnicowane zarówno cenowo jak i jakościowo. Aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom w naszym sklepie udostępniamy te karmy które są na rynku od wielu lat i cieszą się zaufaniem zarówno właścicieli kotów jak i profesjonalnych hodowców. Nasz katalog obejmuje zarówno karmy suche które polecamy jako podstawę żywienia Twojego ulubieńca jak i karmy wilgotne które urozmaicają koci posiłek i zapewniają uzupełnienie o składniki niedostępne w karmach suchych. Poza standardowym wyborem karm możesz u nas znaleźć także specjalne karmy z linii weterynaryjnych oraz przysmaki czyli takie powiedzmy kocie słodycze których Twój pupil nigdy nie będzie miał dość

Więcej

Karmy Jest 784 produktów.

Podkategorie

 • Wilgotne

  Mokra karma dla kota

     Mokra karma dla kota jest prawdopodobnie ulubionym posiłkiem każdego małego tygrysa. Nie tylko wspaniale smakuje, ale też dostarcza wszelkich składników odżywczych, wzmacnia organizm, dodaje energii i ubogaca kocią dietę. Szczególnie polecamy mokre karmy jeśli Twój kot jest bardzo wybredny i ciężko do zadowolić jeśli chodzi o odpowiednie żywienie.

     Zachęcamy wszystkich właścicieli kotów, którzy pragną rozpieszczać swoich ulubieńców, do zapoznania się z naszym katalogiem mokrych karm. Pomimo wielu różnych opinii niektóre z karm wilgotnych mogą być stosowane samodzielnie jako podstawowy składnik kociej diety. W naszej ofercie odnajdą Państwo wilgotne karmy znanych na całym świecie, renomowanych producentów kocich przysmaków, takich jak Miamor, Gourmet, czy Animonda.

    Gwarantujemy że karmy wilgotne dostępne w naszym sklepie zawsze pochodzą ze świeżych dostaw i są przechowywane w temperaturze maksymalnie 12 stopni co gwarantuje zachowanie najwyższej jakości.

 • Suche

  Sucha karma dla kota

    Sucha karma dla kota jest fundamentem jego diety. To właśnie z niej czerpie on witaminy, proteiny, składniki odżywcze, zdrowie, energię i szczęście. Dlatego tak ważne jest, aby każdy odpowiedzialny właściciel wybrał karmę dostosowaną do potrzeb jego ulubieńca. Od właściwej diety zależy samopoczucie i zdrowie każdego kota.

    Odpowiedni wybór karmy przekłada się także na aktywność kota i należy o tym szczególnie pamiętać przy wyborze pożywienia dla kociąt. Jeśli dotychczas nie zwracali Państwo uwagi na markę karmy szczególnie polecamy do wypróbowania karm bez zbożowych (Applaws, Acana, Orijen, Taste of the Wild). Taka pozornie niewielka zmiana w diecie waszego pupila od razu powinna przynieść efekty w postaci zwiększonej aktywności kotka i jego większej chęci do zabawy. Ponadto stosowanie karm nie zawierających zboża przekłada się korzystnie na funkcjonowanie układu pokarmowego i pozwala łatwiej utrzymać właściwą wagę kota.

     Przy wyborze karm bez zbożowych pamiętajcie że większość producentów nie rozgranicza ich na oddzielne przedziały wiekowe, jeśli nie jest napisane inaczej większość karm jest dobra zarówno dla kociąt, dorosłych jak i kocich seniorów.

     Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

 • Przysmaki
 • Diety lecznicze
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 784 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 784 elementów